Preskoči na vsebino
Trgovina
UVEX® super fit | Zaščitna očala | barva mornarsko modra – slika 1

Ključne lastnosti

  • Barva: mornarsko modra

Opis

UVEX® zaščitna očala super fit Lahka zaščitna očala z zložljivimi stranicami. lahka, športni dizajn, prozorna s premazom uvex supravision sapphire: izjemno odporno proti praskam in kemikalijam na obeh straneh barva okvirja: mornarsko modra, prozorna PC leča, prozorna Splošne lastnosti lahka zaščitna očala z zložljivimi stranicami, športnim dizajnom in tehnologijo uvex x-stream barve okvirja: mornarsko modra, prozorna PC leča, prozorna Zaščitne lastnosti certificirano po EN 166 (osebna zaščita oči) in EN 170 (filter za zaščito pred UV) oznaka: W 166 FT CE - 2C-1.2 W 1 FT DIN CE zanesljiva zaščita UV 400 maksimalna optična jasnost zaradi izjemno tanke ovite leče Lastnosti udobja izjemno odporno proti praskam in kemikalijam na obeh straneh (uvex supravision sapphire) aerodinamično optimizirane leče, nagnjene naprej, za optimalno prezračevanje in udobje okoli oči odlično udobje nošenja zagotavlja lahka izvedba

Povezani izdelki

  • Zaščitna očala

    Zaščitna očala

    SKU 11.0.023

    352na zalogi pri dobavitelju

    Zaščitna očala za nošenje čez korekcijska očala.

    9,67 €Cena po ceniku proizvajalca: 10,74 €−10 %
  • UVEX® i-5 | Zaščitna očala

    UVEX® i-5

    Zaščitna očala

    SKU 11.0.027

    14na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® zaščitna očala i-5 Za delo, šport in prosti čas.

    19,76 €Cena po ceniku proizvajalca: 21,96 €−10 %
  • UVEX® i-vo | Zaščitna očala

    UVEX® i-vo

    Zaščitna očala

    SKU 11.0.029

    2na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® zaščitna očala i-vo Za delo, šport in prosti čas!

    19,00 €Cena po ceniku proizvajalca: 21,11 €−10 %
  • UVEX® super fit| Zaščitna očala

    UVEX® super fit

    Zaščitna očala · barva črna / siva

    SKU 11.0.042

    7na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® zaščitna očala super fit Lahka zaščitna očala z zložljivimi stranicami.

    19,32 €Cena po ceniku proizvajalca: 21,47 €−10 %
  • UVEX® super OTG| Zaščitna očala

    UVEX® super OTG| Zaščitna očala

    SKU 11.0.043

    8na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® super OTG zaščitna očala za nošenje čez korekcijska očala za nosilce korekcijskih leč se prilegajo čez korekcijska očala s premazom uvex supravision excellence: proti rošenju na notranji strani, izjemno odporno proti praskam in kemikalijam na zunanji strani barva okvirja: modra, bela PC leča,…

    21,52 €Cena po ceniku proizvajalca: 23,91 €−10 %
  • Zaščitna očala UVEX® skyquard NT | vsestranska zaščitna očala

    Zaščitna očala UVEX® skyguard NT

    vsestranska zaščitna očala

    SKU 11.0.044

    10na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® zaščitna očala skyguard NT zanesljivo tesnijo in ščitijo pred letečimi delci še posebej primerna v kombinaciji s čeladami s premazom uvex supravision excellence: proti rošenju na notranji strani, izjemno odporno proti praskam in kemikalijam na zunanji strani barva okvirja: siva, oranžna PC le…

    17,24 €Cena po ceniku proizvajalca: 19,15 €−10 %
  • Zaščitna očala UVEX® carbonvision | vsestranska zaščitna očala

    Zaščitna očala UVEX® carbonvision

    vsestranska zaščitna očala

    SKU 11.0.045

    3na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® carbonvision zaščitni naočnik s polnim vidnim poljem lahek, le 46 gramov, z visoko mehansko stabilnostjo s premazom uvex supravision extreme: odporen proti praskam na zunanji strani, trajno brez rošenja na notranji strani barva okvirja: črna, siva PC leča, prozorna Splošne lastnosti majhen na…

    20,53 €Cena po ceniku proizvajalca: 22,81 €−10 %
  • Zaščitna očala UVEX® ultrasonic| vsestranska zaščitna očala

    Zaščitna očala UVEX® ultrasonic

    vsestranska zaščitna očala

    SKU 11.0.046

    3na zalogi pri dobavitelju

    UVEX® naočnik ultrasonic s širokim vidnim poljem za nosilce očal kombinacija trdih in mehkih komponent za zanesljivo zaščito z maksimalnim udobjem uporabnika filter proti bleščanju s premazom uvex supravision excellence: proti rošenju na notranji strani, izjemno odporno proti praskam in kemikalijam…

    19,43 €Cena po ceniku proizvajalca: 21,59 €−10 %